Кошик
341 відгук

Захисні окуляри

На що звернути увагу при виборі захисних окулярів? 

Перш ніж приступити до вибору захисних окулярів, варто уважно ознайомитися з їх особливостями. 

Конструкція: відкриті чи закриті моделі?

Відкриті захисні окуляри легше і комфортніше у використанні. Вага деяких моделей не перевищує 30 грам. За рахунок незакритого простору відбувається вільна циркуляція повітря, яка не дозволяє лінзам пітніти. Але така конструкція не підходить для роботи з агресивними хімічними елементами поруч електричних інструментів.

Закриті моделі важче за вагою і менш зручні в експлуатації. Тому до їх вибору потрібно підходити більш ретельно. Правильно підібрані закриті окуляри забезпечують максимальний захист очей від вогняних іскор, бризок гарячих плавматериалов і агресивних хімічних елементів. 

Особливості вентиляції

Незалежно від типу конструкції, в просторі під лінзами повинні бути отвори для циркуляції повітря. Якщо вентиляційні отвори є по всьому периметру оправи — це окуляри з прямою вентиляцією. Якщо оправа окулярів оснащена клапаном, який заходить повітря і розподіляється по повітряному лабіринту каналів — це окуляри з закритою вентиляцією. 

  • Мінус таких окулярів — слабка циркуляція повітря, за рахунок чого запотіванню лінз відбувається швидше.
  • Плюс — повний захист від попадання в очі дрібних твердих і рідких частинок. 

Оправа

Оправа захисних окулярів робиться найчастіше з полімеру, який легко приймає форму особи. Оправа може бути одно - або двокомпонентна в різних комбінаціях. В ударостійких окулярах одним з компонентів може виступити нейлон. Для роботи з електричними інструментами або на виробництвах з рясним виділенням іскор варто вибирати окуляри з гумовим валиком по контуру оправи. Завдяки йому окуляри щільно, і в теж час м'яко прилягають до обличчя, не ковзають і запобігають потраплянню пилу в очі. Також валик виступає амортизатором, пом'якшувальною випадкові удари.

Перед тим, як купити захисні окуляри, зверніть увагу, щоб розмір оправи відповідав ширині особи. Якщо оправа буде менше, дужки будуть здавлювати скроневу частку, що може викликати головні болі. 

Лінзи

Лінзи для захисних окулярів робляться з загартованого або багатошарового скла, а також із спеціального пластику. Лінзи зі скла набагато міцніше і довговічніше пластикових, але значно збільшують вагу виробу. 

Обидва види лінз у сертифікованих захисних окулярах міцні, зносостійкі і не розбиваються, а тріскаються, запобігаючи потрапляння уламків в очі. 

  • Прозорі лінзи — універсальний варіант для будь-яких робіт, як на вулиці, так і в приміщенні.
  • Затемнені лінзи відмінно захищають очі робітників, що постійно перебувають на сонці, а також для зварювання. 

Дужки

Дужки потрібні для того, щоб запобігти сповзанню очок на ніс або їх переміщенню під час роботи. Довжина дужок регулюється і підлаштовується під розмір голови кожного окремого користувача. А широкі дужки забезпечують додатковий захист від бічного зору іскор. Є окуляри, дужки яких оснащені гумовими подушечками. Це зроблено для того, щоб зменшити ковзання, не дати очками сповзти і пом'якшити тиск на зону за вухами. 

Носової упор

Носової упор — частина оправи, стикається з носом. Для зручності в носовій упор захисних окулярів вставляється або міцна дріт, або шарнір, що забезпечує плаваючу посадку для фіксації силіконових наполегливих підкладок.

Захисні функції

  • Вибираючи модель очок, зверніть увагу їх захисні функції.
  • Окуляри повинні мати покриття, стійке до подряпин, запітніння і УФ-променів. 
  • Оправа не повинна бути деформованою, з спотвореннями і збирати конденсат.
  • Відстань між дужками не повинно бути під кутом.
  • Також варто звернути увагу на зовнішній вигляд і можливість безперервного щоденного користування. 

Купити окуляри для захисту очей, які відповідають всім вимогам, ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо своїм покупцям бездоганну якість і багатий вибір моделей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner